Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/arnikazp/arnika.zp.ua/www/wp-content/plugins/schema/includes/extensions/comment.php on line 30

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/arnikazp/arnika.zp.ua/www/wp-content/plugins/schema/includes/extensions/comment.php on line 57
Назад

про компанію

партнери
Коротко про компанію:

Компанія “Арніка Альтіссіма” заснована у 2004 році.

Ми займаємося виробництвом та доставкою бутильованої води. За цей час ми здобули величезний досвід у цій сфері і хочемо цим поділитися з Вами.

Компанія прагне надавати кожному покупцеві високий рівень сервісу та конкурентні ціни.

Наша місія – забезпечити чистою та здоровою водою наших улюблених клієнтів.

Тисячі людей живуть без кохання, але ніхто — без води (Х'ю Оден)

Краще один раз побачити

Очищаємо воду

на молекулярному рівні

відповідно до вимог

Міжнародною

асоціації IBWA.

Очищуємо воду на молекулярному рівні згідно з вимогами Міжнародної асоціації IBWA.

Технологія очищення води компанією «Арніка Альтіссіма» розроблена відповідно до вимог Міжнародної асоціації виробників бутильованої води IBWA. Компанія використовує високотехнологічне обладнання виробництва США, яке не має аналогів не тільки в Запорізькій області, а й у Донецькому та Дніпропетровському регіонах.

Читати далі

Застосування цього унікального обладнання дозволяє не просто очистити воду на молекулярному рівні, а додатково її озонувати. Після обробки озоном вода додатково збагачується киснем за допомогою спеціальних кисневих мембран, набуваючи властивостей високогірної джерельної води. І це справді жива вода.

Високий рівень сервісу компанії «Арніка Альтіссіма» дозволяє максимально скоротити шлях води від виробника до споживача. Пройшовши очищення, вода відразу потрапляє до вас, зберігаючи свої унікальні властивості. Користуючись послугами компанії «Арніка Альтіссіма», ви вибираєте найпряміший, а отже, найкоротший шлях до свого здоров'я. Враховуючи найвищий ступінь очищення води «Арніка Альтіссіма», можна з упевненістю сказати-це вода, яка потрібна кожному з нас!

«Арніка Альтіссіма» - очищена на молекулярному рівні, за технологією зворотного осмосу, озонована, збагачена киснем за допомогою кисневої мембрани на американському устаткуванні Nimbus Aquatek, пройшла 7 стадій очищення.

Високі стандарти якості

    МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ